single

Pomysły na zarabianie przez Internet

Chcesz wystartować z oferowaniem usług online ale nie masz pomysłów, co możesz robić? A może chciałbyś dorobić po pracy? Szukasz więc pomysłu na dodatkowe zajęcie? W tym artykule znajdziesz kilka propozycji na usługi, które możesz wykonywać jedynie w trybie zdalnym, bez przyjeżdżania do siedziby klienta. 

Montażysta filmów oraz podcastów  

Filmy i podkasty to nowa forma dzielenia się wiedzą lub rozrywką przez twórców internetowych. Warto już teraz zająć się tym rynkiem, ponieważ coraz więcej osób tworzy swoje treści i brakuje im czasu na samodzielny montaż. 

Wirtualna Asystentka/Asystent 

Wirtualna Asystentka to osoba, która pomaga zdalnie przedsiębiorcom w prowadzeniu ich biznesu online. Jest coraz więcej osób, które prowadzą swoje firmy w trybie online. Są to najcześciej sklepy online lub osoby, które działają i zarabiają w mediach społecznościowych lub na kursach online. Jako, że same pracują w takim trybie pracy, nie boją się zatrudniać zdalnych pracowników. Wirtualna Asystentka jest odpowiedzialna za prowadzenie mediów społecznościowych, wysyłanie newslettera, obsługę klienta oraz inne sprawy, które załatwiała by także zwykła asystentka, która pracuje w trybie stacjonarnym. 

Korepetycje przez Skype 

Jeśli szukasz zajęcia dodatkowego zajęcia  możesz zająć się prowadzeniem korepetycji online. Zastanów się, czy nie znasz jakiego języka w dobrym stopniu, a może Twoją pasją jest matematyka. Od września do czerwca czeka na Ciebie mnóstwo klientów. 

Stawianie stron internetowych lub aplikacji mobilnych 

Pierwsze zajęcie nie jest wcale takie trudne jak się wydaje. Wystarczy tutaj dobra znajomość platformy do stawiania stron WordPress i podstaw języka HTML. Za to jeśli chcesz zająć się tym drugim, musisz mieć ogromną wiedzę na temat języków w których pisze się aplikacje na systemy operacyjne iOS i Android. Jeśli taki pomysł Ci się spodobał zobacz, czy możesz wybrać się na kurs programowania. Jest to na pewno zawód przyszłości. Niedługo mnóstwo osób będzie chciało mieć swoje aplikacje. W końcu telefon to przesłużenie naszej ręki. 

Szukasz dodatkowej pracy, a może zupełnie nowego zajęcia? Koniecznie zobacz oferty pracy na tej stronie: https://joob.pl/mlawa