single

Dlaczego warto mieć dobre CV?

Posiadanie dobrego CV to rzecz absolutnie podstawowa przy poszukiwaniu pracy - nawet takiej, którą będziemy wykonywać zdalnie. Bez odpowiedniego dokumentu raczej próżno szukać dobrej pracy. HR-owcy doskonale wiedzą jak wyłapać najważniejsze informacje i na pierwszy rzut oka stwierdzić będą mogli, czy nadajemy się, czy nie. A to wszystko kwestia tylko i wyłącznie papierka z naszymi umiejętnościami, doświadczeniem i wykształceniem. Co więc zrobić, aby oczarować wszystkich naszym Curriculum Vitae?

Dobre CV - czyli jakie?

Dobre CV musi być przejrzyste, odróżniać się od innych ale nie przesadnie, muszą znajdować się tam najważniejsze informacje, które pomogą nam w uzyskaniu tego stanowiska. Jeśli planujemy być marketingowcem - zupełnie nie musimy umieszczać informacji, że dwa lata pracowaliśmy na kasie w sklepie, bo na to konkretne stanowisko nie jest to przydatna informacja. Warto więc przefiltrować swoje umiejętności i doświadczenie, aby dopasować je do danego stanowiska na jakie rekrutujemy. Pamiętajmy, żeby dane były poprawne - w innym przypadku, raczej nikt się do nas nie dodzwoni.

Kreatory CV są wyjściem z sytuacji?

Każde CV wygląda teraz niemal identycznie. Najczęściej robione ręcznie w Wordzie. A przecież wystarczy znać dobrą stronę, która dokument potwierdzający nasze doświadczenie, potrafi stworzyć praktycznie sama. Np. na stronie https://adconnect.pl/kreator-cv wystarczy uzupełnić odpowiednie pola i gotowe! Mamy swoje CV - i to w najlepszym możliwym formacie. Od razu możemy również przystąpić do szukania pracy, bo przecież teraz mamy się czym pochwalić!